בניית אתרי וורדפרס

| מדוע?
בניית אתרים בוורדפרס

לוגו של הפלטפורמה לבניית אתר בוורדפרס

 

בניית אתרי וורדפרס ידידותית וקלה לתפעול

נקודת המוצא היא שאם אתה יודע להשתמש במייל או בפייסבוק אין שום סיבה שלא תדע להשתמש באתר וורדפרס. הממשק נוח, ידידותי ונעים ועדכון אתר אינטרנט מעולם לא היה קל יותר.

קוד נקי על ידי חברה מקצועית

וורדפרס הוקמה על ידי חברת "אוטומטיק", חבורה של מעצבים ומתכנתים מוכשרים מאין כמותם אשר דואגים שהמערכת תפעל היטב. היא אינה גובה תשלום על שימוש בוורדפרס וגם לא תגבה בעתיד. יש סיבה לכך שמיליוני אתרים בעולם, גדולים וקטנים כאחד משתמשים בוורדפרס לבניית האתר שלהם.

"קוד פתוח" מתעדכן

בניית אתרי וורדפרס מושתתת על קוד פתוח, כלומר כולם יכולים לבדוק את הקרביים של המערכת בכדי לדעת איך המערכת בנויה. יש תיעוד מלא של המערכת מא' ועד ת' למי שרוצה להעמיק בה וכולם חופשיים לשכלל ולעדכן אותה ואכן זה מה שקורה. יתרון זה מאפשר גמישות בעיצוב, תכנות ושימוש של המערכת. אין כמעט מגבלות למה שאפשר לעשות.

פלאגינים ותוספים למכביר

וורדפרס מאפשרת שימוש בפלאגינים שונים על מנת לשדרג ולשכלל את אתרכם. אלו כוללים אפשרות הטמעה של וידאו, אודיו, טפסים שונים, התחברות לפייסבוק ועוד. השמיים הם הגבול ופלאגינים הם דרך נפלאה וקלה לשכלל את האתר שלכם.

עריכת תוכן ממש כמו בוורד

ממשק עריכת הטקסט היא פשוט וקל לתפעול ודומה במהותו לוורד של מיקרוסופט. אין צורך בידע מוקדם על מנת לעדכן ולהוסיף תכנים לאתר. אותו דבר באשר להוספת מדיה בצורות שונות כמו תמונות (אפשר להגדיל ולהקטין אותן בעזרת המערכת) סרטונים וכדומה.

תבניות ועיצובים שונים ומגוונים

בניית אתרי וורדפרס חוסכת לכם כסף!

אפשרויות העיצוב של בניית אתרי וורדפרס מבוססות על תבניות עיצוב שונות. תבניות אלו קיימות במספר רב אשר מתוכן ניתן לבחור את אלו אשר עיצובן משרת את אתרכם בצורה הטובה ביותר. קיימות עשרות אלפי תבניות מקצועיות אשר עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב וממשק משתמש. עובדה זו חוסכת הוצאות מיותרות שכן אין צורך לשלם למעצב גרפי שייעצב לכם את האתר מהתחלה, יש שלד מצויין ובסיס שאפשר לעבוד עליו על לגימור סופי ומקצועי.

בטוחה עדכנית ומאובטחת

וורדפרס מתעדכנת כל כמה זמן באופן טבעי על מנת למנוע פרצות אבטחה ולשמור על בטחון אתרכם והמידע שלכם. אין צורך לחשוש לשלום אתרכם בכל זאת בעזרת הטכנולוגיה של וורדפרס.

וורדפרס זו בחירה טובה לפי גוגל

מאט קאטס אחד הבכירים בגוגל צוטט בכנס וורדפרס ב2009 כאשר ציין כי וורדפרס היא בחירה טובה. הקוד הנקי והמערכת הדינאמית של וורדפרס חביבה על מנוע החיפוש גוגל וזה כמובן חדשות טובות עבורנו שכן כולנו רוצים להופיע במקום גבוה במנועי החיפוש.

נגיש לכל הדפדפנים

וורדפרס מתוכנתת לעבוד על מירב הדפדפנים הנפוצים בשוק כמו אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, כרום ורבים אחרים. החשש שהאתר יעבוד על דפדפן אחד אך על אחר לא  קיימת במקרה זה. עובדה זה גורמת לאתרכם להיות נגיש לכמה שיותר אנשים ברשת.

אתר מתעדכן ומשתכלל עם הזמן ואיתך

ככל שהזמן חולף וורדפרס אינה קופאת על שמריה אלא מתעדכנת עם רוח הזמן והשינויים בעולם האינטרנט. בעזרת בניית אתר בורדפרס העדכונים זמינים ומתעדכנים כל הזמן וכך האתר אינו מתיישן אלא גדל איתך ועם התפתחות הטכנולוגייה ברשת אינטרנט בצורה טבעית.

חזרה לעמוד הראשי מדף בניית אתרי וורדפרס

נוטריון בבת ים