איך לבנות אתר

| בצורה חכמה ונכונה

איך לבנות אתר הוא מאמר המסכם במעוף ציפור את תהליך הבניה של אתר אינטרנט.

בניית אתרי וורדפרסרישום דומיין

לצורך הקמת אתר אינטרנט נדרשים כמה מרכיבים אשר ביחד מהווים את התשתית לבניית אתר אינטרנט. ראשית כל יש לבחור שם דומיין. שם דומיין הוא הכתובת שלכם ברשת. מה שמופיע בדרך כלל לפני ה.com או .co.il .

לבחירת שם דומיין יש משקל רב בנגישות לאתר. רצוי שהשם יהיה קל להקלדה, שיהיה קליט שירמז על עיסוק שלכם ועל תוכנו. יש לוודא כי השם פנוי וניתן לרשום אותו על שמכם מול החברות העוסקות בכך. אם יש לכם כבר דומיין, נפלא. אם אין לכן ניתן לרכוש בקלות באינטרנט שם דומיין שנראה לכם מתאים. כל חברה העוסקת ברישום דומיינים נותנת את האפשרות לבדוק אם השם פנוי ואם כן פשוט וקל לרשום אותו.

איך בונים אתר וורדפרסאיך לבנות אתר – אפיון

חלק זה בתהליך בניית האתר הוא מאוד חשוב. על מנת להבין איך לבנות אתר בצורה נכונה עלינו לדעת איך הוא אמור להיראות. יש להבין מה הוא צריך לשדר, למי הוא פונה ומה הוא משרת. ייתכן וזה אתר תדמיתי אשר נועד לתת לכם נוכחות באינטרנט (כמו שאומרים היום "אינטרנט – אם אתה לא שם אתה לא קיים"), ייתכן וזהו אתר הנותן מידע ומשתף את הגולשים, וכו'. נבצע מחקר על המתחרים להבין מול מי אתם עומדים ומה הדרישות והטרנדים הנכונים היום ברשת. יחד נשרטט את מבנה האתר על מנת שישקף את התובנות שרכשנו.

בונה אתרים וורדפרסאחסון האתר

על מנת שהאתר שלכם יהיה גלוי לכולם יש לאחסן אותו על שרת חיצוני. זהו בעצם מחשב גדול אשר מכיל את כל הנתונים של האתר. כאשר גולש פונה לאתר דרך דפדפן הוא בעצם פונה לשרת וזה מחזיר את המידע שהגולש ביקש. יש עשרות חברות אשר עוסקות באחסון אתרים. הפרמטרים החשובים ביותר אצל חברת אחסון הם אמינות ומחיר.  אם יש לכם כבר אחסון משלכם, אין שום בעיה, אפשר לבנות את האתרגם על האחסון שלכם. אם לא, ניתן לקבל מחירים והצעה אטרקטיביים דרכי בחברה מצוינת הנמצאת בארץ.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

דירוג טוב במנועי חיפוש שונים ובעיקר גוגל בישראל הם מרכיב חשוב במשיכת תנועה לאתר. במסגרת תהליך בניית האתר ואפיונו אנו עולים על נקודות חשובות ומילות מפתח אשר ברצונכם לשים קדימה ולהדגיש באתרכם ואיתם אנו עובדים. וורדפרס היא מערכת חכמה אשר אהודה על מנועי חיפוש כך שנקודת הפתיחה שלכם היא טובה. חשיבה ממוקדת במילות מפתח נכונות  וקידום במנועי החיפוש יכולה לתת לנו דרך ברורה איך לבנות אתר נכון שעובד ומשרת אותנו היטב.

 בניית אתר וורדפרסהדרכה על האתר

לאחר שהאתר באויר ומושלם אני אעביר אתכם הדרכה על תפעול בסיסי של האתר לצורך ניהול תכנים שונים ועדכונים חשובים כך שתהיו עצמאים כמעט לגמרי בתפעול האתר. לא תהיו תלויים במתכנת/מעצב על מנת לשנות תוכן כגון: טקסט, תמונות וכדומה. כך תקבלו שליטה גדולה יותר על אתרכם ועתידכם.

 בונה אתרים פרילנסר - תחזוקת אתריםתחזוקת אתר אינטרנט

התחזוקה של אתר אינטרנט המבוסס על מערכת וורדפרס היא קלה ונוחה. מכיוון שמערכת זו מבוססת על קוד פתוח אשר מתכנתים מכל העולם תורמים לו מדי יום, עדכונים חשובים וטכנולוגיות חדשות מוטעמות בצורה קלה במערכת האתר ללא כל צורך בידע טכני נרחב.

 

נוטריון בבת ים